New Balance

Kategoria: Sport
Poziom: 0
Telefon: 713 361 837
www: www.newbalance.pl
Na planie centrum: New Balance

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, tj. nosić obuwie wygodne i modne zarazem? Dajemy Ci taką możliwość. SKlep New Balance, to miejsce, w którym obuwie kupi zarówno nastolatek, jak i dorosła osoba. Stworzyliśmy naszą markę po to, aby w ludziach zaszczepić miłość do sportu i wygody. Udało nam się? Cieszymy się bardzo.

Skoro jesteś tutaj, oznacza to tylko jedno – szukasz miejsca umożliwiającego Ci zaopatrzenie się w obuwie, które będziesz mógł wykorzystać nie tylko na treningu, ale także podczas codziennych spacerów z ukochanym czy rodziną.

Osoby zamieszkujące Wrocław już nas odnalazły. Nie zwlekaj zatem. Czeka na Ciebie nasz pracownik, który z przyjemnością opowie o wielu korzyściach wynikających z noszenia obuwia marki New Balance.

Mieścimy się na poziomie 0 w centrum handlowym Magnolia Park. Nie przejdź obok nas obojętnie. Zresztą, nawet jeśli będziesz próbował, nasze modne obuwie i przepiękny uśmiech ekspedientki z pewnością Cię zatrzyma. Czekamy na Ciebie. Zrób zakupy i ciesz się z nowych praktycznych butów.

Dodaj komentarz