McDonald’s

Kategoria: Restauracje i artykuły spożywcze
Poziom: 1
Telefon: 501 383 322
www: www.mcdonalds.pl
Na planie centrum: McDonald’s

Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym po zakupach mógłbyś spędzić przyjemne chwile z rodziną lub przyjaciółmi, a przy tym dobrze zjeść, McDonald, to doskonała alternatywa. Restauracja, którą kochają zarówno dzieci, jak i dorośli pozwoli Ci odetchnąć także po trudach dnia codziennego.

Oferta restauracji skierowana jest zarówno do najmłodszych klientów, jak również tych starszych. Pyszny posiłek zjedzą tutaj miłośnicy hamburgerów, a także panie, które cenią sobie styl fit. Pyszne sałatki przygotowywane przez pracowników McDonaldz pewnością przypadną im do gustu.

Co ciekawe – również tutaj smak potraw będzie identyczny, jak w pozostałych punktach. Dlaczego tak się dzieje. Otóż sekretem jest receptura, która została opracowana przez właściciela i wcielona w życie w każdej nowo powstałej restauracji. Stosuje się ją także tutaj w McDonald w CH Magnolia Park, którą odnajdziecie w mieście Wrocław.

Nie zwlekaj zatem – nasi pracownicy czekają na Ciebie. Przyjdź, zjedz i wyjdź jeszcze bardziej szczęśliwy, niż byłeś do tej pory.

Restaurcja McDonald’s w Magnolia Park jest czynna w godzinach 8:30 – 23:00.

Dodaj komentarz